Trendy topánok jeseň-zima 2019-2020 - najmodernejšia stávková obuv pre chladné obdobie

Topánky, členkové topánky, čižmy, čižmy, tenisky alebo čižmy - čo je super módne pár topánok, ktoré potrebujete, aby ste sa dostali do chladnej jesennej a zimnej sezóny, poďme zistiť v dnešnom materiáli.

Trendy dámske topánky jeseň-zima 2019-2020 boli poctené, že v nadchádzajúcej sezóne prijali veľmi nezvyčajné a zároveň zdržanlivé modely obuvi.Dizajnéri dávajú na vrchole trendov stručnosť a eleganciu, to však neznamená, že jeseň-zima bude nudná a banálna.

Vďaka jednoduchým dotykom, vo forme dekoru, farby a materiálu, dámske topánky získajú jasnú farbu, ktorá určuje tón celého obrazu.Výrazná kombinácia textúr, svetlej tlače, luxusného dekoru, tvarov dizajnérskych pätiek a pod. Môže byť skutočným hitom sezóny z nenápadných zimných topánok.

Tento rok na jeseň a v zime budeme nosiť podpätky alebo topánky, vysoké topánky alebo štýlové členkové topánky, klasické modely alebo westernové topánky, ako napr.kovbojské topánky.

Verte, že v tomto chladnom období si každý pár módnych topánok 2019-2020 zaslúži zdobenie nôh.Nájdete tu sofistikovanejšie modely s pätami alebo so stabilnou silnou pätou, ako aj praktickejšie dvojice topánok vojenského štýlu, ktoré sú ideálne pre bežné ležérne oblečenie.

Aká je najmodernejšia obuv na jeseň-zima 2019-2020 a ktoré modely dámskej obuvi budú v chladnom období najrelevantnejšie, zoznámime sa nižšie.

10 trendov topánky pre sezónu jeseň-zima 2019-2020 - fotografienové položky

Šnúrka

Dámske topánky so šnurovaním zostávajú vždy medzi trendmi nielen jesennej a zimnej sezóny. Vysoké alebo nízke šnurovanie sa dobre hodí na topánky s podpätkami alebo hrubými podrážkami a môže vyzerať úplne inak. Mimochodom, šnúrky v jesenných zimných topánkach 2019-2020 môžu byť nahradené hodvábnymi alebo semišovými stuhami, ktoré vyzerajú veľmi elegantne a originálne.

Platforma

Ak uprednostňujete nosenie obuvi na platforme, najvýznamnejšími modelmi jesennej a zimnej sezóny budú členkové topánky so samostatnými klinmi. Výšku plošiny je možné zvoliť ľubovoľne, v trende topánky na jeseň v zime 2019-2020 na nízke aj vysoké kliny.

Kovové

Trendový trend v oblasti kovov nemohol ignorovať dámske topánky na jeseň a zimu. Kovová lesklá strieborná koža alebo topánky z lakovanej kože sú jednými z najodvážnejších a najmodernejších párov topánok pre sezónu jeseň-zima 2019-2020. Rez v takých topánkach bude tak jednoduchý a výstižný.

Dekor nie je zbytočný

V tejto sezóne budú skvelými topánkami nielen kovové modely. Módne topánky zdobené kamienky a kamene môžu mať neuveriteľné kúzlo a luxus. Podobné topánky s trblietavým náterom vyzerajú menej pôsobivo.

Nová päta

Osobitná pozornosť v módnych topánkach v dizajne jeseň-zima 2019-2020 dala pätu, čo jej dávalo nezvyčajný tvar a ozdobené rôznymi dekormi. Zároveň si dizajnéri zachovali svoju praktickosť a ponechali pätu na maximumpohodlnejšie. Preto, výber najviac módne pár topánok na jeseň-zima, dávajte pozor na päty, potom budete určite spadajú do trendov.

Špicatá špička

V top módnych trendoch v oblasti obuvi na jeseň av zime sa nachádza aj špicatá ponožka. Najlepšie zo všetkého je špicatá špička s topánkami, ktoré možno bezpečne priradiť klasickým modelom jesennej a zimnej obuvi. Preto ostávajú topánky s ostrým čapom a polovica topánok v móde. Súhlasíte s tým, že takéto topánky vyzerajú elegantnejšie na nohe ako štvorcové ponožky, čo je tiež relevantné.

Biela topánka

Obľúbený odtieň v topánkach na jeseň-zima 2019-2020 pre dizajnérov bol biely. Rafinované biele topánky sú v súlade s potlačou oblečenia a vyzerajú krásne s akýmkoľvek vrchným oblečením - od elegantného kabátu až po objemné bundy a parky.

Červená

Jasný prízvuk v pohľade na jeseň-zima sa môže stať krásnymi červenými topánkami. Ak nie ste pripravení na bohatú červenú, môžete si vybrať topánky vínnych odtieňov, ktoré vyzerajú veľmi štýlovo v semišových a zamatových modeloch zimných topánok 2019-2020.

Snake Print

Medzi topánkami v jesennej a zimnej sezóne je jasným favoritom serpentínové sfarbenie. Opakovanie v týchto variantoch topánok môže nielen kresliť, ale aj textúru. Tieto topánky vyzerajú nádherne a veľmi odvážne.

Leopardové sfarbenie

Spolu so vzorom hada existuje leopardí potlač, ktorá je okrem obuvi veľmi obľúbená aj v oblasti vrchného oblečenia. Teraz môžete ľahkovyzdvihnúť krásne topánky, aby zodpovedali váš leopard kabát, vytvára moderný monochromatický vzhľad.

Výber štýlových topánok pre chladné obdobie - módne páry dámskej obuvi na jeseň-zima 2019-2020 na fotografii
)