Nové svadobné manikúra 2019-2020 - najlepšie nápady pre budúce nevesty

Nevesta je nechty ako posledný prízvuk svadobné obraz by mal byť dokonalý.Preto, svadobné manikúra venovať menej pozornosti ako vlasy alebo make-up.

Módne svadobné manikúra 2019-2020 je tradičný biely dizajn, klasická bunda, kvetinové vzory a prelamované vzory, ako aj nezvyčajne krásne možnosti v jasných odtieňoch, ktoré zodpovedajú farbe svadobnej kytice.

Svadobná manikúra s tematickým nail art sa tiež stáva módnym.Kreatívne kresby nevesty a ženícha, okuliare, srdcia a nápisy ako „láska“, „svadba“ vyzerajú veľmi zaujímavo a štýlovo v dizajne svadobnej manikúry.

Ak je v obraze jasná šarlátová rúž, môžete bezpečne urobiť svadbu manikúru s červeným lakom.Táto kombinácia vyzerá veľmi harmonicky na pozadí snehovo bielych svadobných šiat.

Moderná svadobná manikúra miluje prirodzenosť a ľahkosť.Preto by dĺžka a tvar nechtov v krásnom svadobnom dizajne 2019-2020 mali byť prirodzené.Priemerná dĺžka nechtov je najoptimálnejšia a je lepšie zvoliť oválny alebo mandľový tvar, ktorý vyzerá jemnejšie ako štvorcové nechty.

Je však lepšie zabudnúť na dlhé predĺžené nechty na svadobnú manikúru 2019-2020, ako aj na bohatý a impozantný dizajn.V trende minimalizmu a stručnosti, tak pre svadbu nechtov dizajn je lepšie zvoliť jednu manikúru techniku ​​a pridať akcent nail art design.

Najkrajšie kombinácie a predstavy o svadobnej manikúre 2019-2020 ukážeme s radosťou na fotografických príkladoch a dáme malýodporúčania týkajúce sa výberu konkrétneho dizajnu.

Preto budúce nevesty a majstri svadobného neyl-design ponúkajú, aby sa zoznámili s najlepšími trendovými verziami svadobnej manikúry 2019-2020, ktorých fotografické novinky sú uvedené nižšie.

Biely závoj na nechtoch

Najkrajšia a najjemnejšia svadobná manikúra sa vykonáva pomocou závojovej techniky.Očarujúci biely vzor v podobe čipky, kvetov, vetvičiek, aplikovaných na celý povrch nechtíka sa skutočne podobá na prelamovaný závoj.

Aby sa dosiahol maximálny účinok svadobnej manikúry, kresba sa aplikuje na nahý alebo transparentný podklad.Vzor bude vyzerať krásne s bielym aj jemným ružovým odtieňom.

Pearl trením vo svadobnej manikúre

Pearl trením pridá svadobné nechty kúzlo a lesk.Ak chcete vytvoriť módnu svadobnú manikúru 2019-2020 s trením na všetkých nohách, vyberte si biely alebo béžový mono dizajn.

Takáto svadobná manikúra s perlovým prepadom je vhodná pre svadobné oblečenie akéhokoľvek odtieňa - od bielej po šampanské.

Svadobný nechtový dizajn so vzorom

Svadobné nechtové umenie do značnej miery závisí od svadobných šiat, nálady a celkovej koncepcie obrazu nevesty.Samozrejmosťou je univerzálna verzia manikúry so svadbou so vzorom.

Ak chcete niečo výnimočné vo svadobnom dizajne, majstri nechtového umenia môžu ponúknuť nevestu kresby šaty alebo nevesty v závoji.Bude vyzerať veľmi pekne na nechtochAnjelské nevesty, srdcia alebo motýle aplikované s airbrush.

Dizajnové kamienky so svadobnou manikúrou

Šperky na ruke a prsty nevesty budú zbytočné, ak si vyberiete elegantný dizajn svadobnej manikúry 2019-2020 s kamienkami.Akcent, ktorý má nemenovaný necht, na ktorom sa objaví drahocenný prsteň, je zdobený kamienkami v rôznych interpretáciách.

Populárna a 3D dekorácia a modelovanie a vykladané kamienkami a kaviárovým dizajnom, takže pre každú nevestu je hodná verzia nádhernej svadobnej manikúry s kamienkami.

Perfektná biela svadobná manikúra

Milovníci minimalizmu si môžu jednoducho vybrať jednoduchú bielu svadobnú manikúru, ktorá vždy vyzerá dokonale a je ženská.

V tejto sezóne môže byť biela svadobná manikúra vykonaná s matným efektom a doplnená akcentovým dizajnom.Ako dekor budú slúžiť kamene, kresby alebo len lesk.

Manikúra francúzskej nevesty

Klasická biela bunda, ako univerzálna verzia manikúry 2019-2020 vhodná pre každú príležitosť, vždy zostáva módnym dizajnom svadobných nechtov.

Dnes je svadobná bunda viac originálna vďaka neobvyklému tvaru bieleho pruhu a dodatočnej výzdobe.

Svadobná manikúra Nyud

Nahá manikúra je na zozname hlavných trendov v dizajne nechtov a bolo by nesprávne nepoužívať ju ako svadobnú manikúru.Okrem toho, jemný nahý vo forme ružovej alebo béžovej manikúry vyzerá najviacprirodzené a pôvabné.

V takejto svadobnej manikúre je možná kombinácia s jasným farebným vzorom na jednom z nechtov.Svadobné nahé manikúra so saténovým efektom a kamienkami budú vyzerať krásne.

Brilantný svadobný dizajn s trblietkami

Svadobná manikúra 2019-2020 s leskom má naozaj slávnostný vzhľad, ktorého varianty môžu byť nepredvídateľné.

Glitter alebo malý neoznačený klinec, zvýrazniť líniu úsmevu s trblietkami, alebo jednoducho pridať trochu trblietky na vzor - v každom prípade, svadobné manikúra je relevantné a atraktívne s trblietkami.

Originálna svadobná manikúra mesiaca

Často si zvolia techniku ​​lunárneho nechtového dizajnu pre svadobnú manikúru.Môže to byť klasická biela mesačná manikúra s „prázdnou“ dierou, kombináciou francúzskej bundy a mesačnej manikúry, zvýrazňujúca líniu úsmevu s glitrom alebo drahokamovým dizajnom.

Originálna svadobná manikúra bude bledoružová mono dizajn s nevyplnenými otvormi v tvare srdca.

Krásna svadobná manikúra s gradientom

Prepracovaná a očarujúca svadobná manikúra s gradientom v nahých farbách bude nádherným doplnkom k jemnému svadobnému vzhľadu.

Elegantný dizajn s kamienkami a svetelným gradientom sa perfektne dopĺňajú a stávajú sa jednou z najkrajších možností svadobnej manikúry 2019-2020.

Úžasný dizajn svadobnej manikúry v novej sezóne - najlepšie fotografické nápady

)