Najlepšie nápady na novoročnú manikúru 2019 - 100 fotografií nových produktov

Zima je blízko, as ňou aj novoročné sviatky, ktoré všetci tak veľmi milujeme, počkajte a pripravte sa. Prvé združenia, ktoré vznikajú s príchodom zimy, sú sneh, strom, dary, Santa Claus, mandarínky. To všetko môže byť jasnou myšlienkou pre novoročnú manikúru 2019, ktorá je aktuálna pre celú zimu.

Módna manikúra pre nový rok 2019 alebo krásna zimná manikúra bude vrcholom každého zimného vzhľadu. Keď nie je v zime, môžete si urobiť originálnu manikúru s vianočnými stromčekmi alebo snehovými vločkami, maľovať na nechty snehuliaka a dokonca aj Santa Clausa.

Zaujímavé nápady pre novoročnú manikúru 2019 a fotografie najmódnejšej manikúry na Nový rok, ktorú sme pre vás zozbierali vo fotogalérii. Asi 100 fotografií možností, čo robiť manikúru na Nový rok a ktorá novoročná manikúra sa stane najmódnejšou v tejto zimnej sezóne, môžete vidieť v dnešnom príspevku.

Namiesto monotónnej manikúry, nail art majstrov ponúka potešenie nechtov v zime so skutočným novoročné dizajn s krásnymi vzormi, lesk a elegantné kamienky, ktoré možno obratne kombinovať v harmonickom manikúra pre nový rok.

Pohár šampanského, hodinky, čísla a novoročné nápisy budú jasnými novinkami novoročnej manikúry so vzorom. Možnosti manikúry pre Nový rok s vianočnými stromčekmi a snehovými vločkami sa už stali tradičnými.

Ako bude vaša novoročná manikúra 2019 vyzerať, závisí od vašej nálady a zručností sprievodcu dizajnom nechtov, vďaka ktorému sa vaša myšlienka splní.

Najoriginálnejšie a najkrajšie verzie zimnej manikúry pre nový rok: nápady a fotografie

Novoročná manikúra so snehovými vločkami

Podrobnejšie zvážte možnosti zimnej manikúry pre nový rok 2019.Začneme samozrejme s tradičnou zimnou manikúrou so snehovými vločkami.Pre podobný dizajn nechtov je najvhodnejšia kombinácia modrých, strieborných a bielych odtieňov lakov.

Na svoje nechty môžete kresliť snehové vločky rôznymi spôsobmi.Snehové vločky môžu byť malé vo forme malých hviezd alebo väčších snehových vločiek, nakreslených tenkým štetcom alebo pomocou stopky.Druhá metóda je jednoduchšia a kresba je dokonalá.

Novoročná manikúra so zvieratami

Ak sa vám páči zaujímavejšia a zábavnejšia novoročná manikúra, ako kresliť lesné zvieratá na nechtoch.Relevantné pre zimnú manikúru pre Nový rok 2019 budú medvede, sovy, tučniaky a jeleň.

Okrem toho nie je vôbec potrebné kresliť zviera na každom nechte.Táto novoročná manikúra bude vyzerať rovnako krásna na krátkom aj dlhom nechte.

Okrem toho pri výbere novoročnej manikúry zvážte maskota zvierat nasledujúceho roka.Ak je rok 2019 rokom prasa (kanec), trendom bude novoročná manikúra s obrázkom vtipného prasiatka a prasiatka.

Novoročná manikúra so vzorom Santaho

Pokračovanie v téme novoročného umenia nail, nezabudnite na najdôležitejšieho hrdinu Nového roka mráz alebo Santa Clausa.Môžete ich tiež maľovať na nechty, rovnako ako všetky možnosti.

Na nechtoch môžete vymaľovať tvár bradou alebo kresliť len klobúk Santa Clausa.V každomvýkon, podobná manikúra pre Nový rok bude zaujímavá a originálna.

Novoročná manikúra s vianočným stromčekom

Ako si tu nepamätať hlavný atribút novoročných sviatkov - vianočný stromček. Krásne zelené vianočné stromčeky môžu tiež ozdobiť novoročnú manikúru.

Je povolené kresliť vianočné stromčeky na nechty najrozmanitejších, môžete robiť bez vetvičiek, ktoré vyzerajú rovnako zaujímavé. Najjednoduchší spôsob, ako urobiť zimnú manikúru s vianočnými stromčekmi - nakresliť vo forme trojuholníka a ozdobiť vrchol v podobe kamienku alebo korálky.

Novoročná manikúra so vzorom snehuliaka

Snehuliak môže byť zábavným vzorom pre novoročnú manikúru. Zimná manikúra pre Nový rok s snehuliakmi na nechtoch bude vhodnejšia ako kedykoľvek predtým.

Nebojte sa snívať, môžete nakresliť snehuliaka ako celok a vy môžete kresliť len vtipnú tvár, Olaf všetkým známym z „studeného srdca“.

Novoročná manikúra s trblietkami a kamienkami

Ďalšou módnou verziou zimnej manikúry je novoročná manikúra s kamienkami a leskmi. Farebné konfety a iskry sú vždy elegantné a elegantné. Takže ak potrebujete luxusnú novoročnú manikúru, vyskúšajte možnosti zimnej manikúry s trblietkami a kamienkami.

Môžete tiež urobiť módnu francúzsku manikúru, vybrať tmavší odtieň pre základňu, a robiť pás zlato alebo striebro. Takáto novoročná manikúra bude vyhovovať večerným šatám a oficiálnym formálnym šatám.

Novoročná manikúra v štýle "sveter"

Samostatne chcem zdôrazniť aj zimnú manikúru pokojnejšieho variantu. Toto je novoročná manikúra so vzormi spojenými s teplými a útulnými pletenými vecami. Ornament na starý sveter alebo vzor na pletených ponožkách môže byť skvelým nápadom pre jemnú zimnú manikúru na Nový rok.

Pletený novoročný dizajn nechtov s textúrovaným povrchom a akrylovým práškom vyzerá nezabudnuteľne. A krásne škandinávske ozdoby a vzory pripomínajú obľúbené zimné svetre.

Vo všeobecnosti existuje veľa možností pre manikúru Zimný Nový rok 2019 a môžete vždy experimentovať a vytvárať si svoje vlastné umelecké diela na nechtoch, ktoré kombinujú rôzne farby, aplikačné techniky a kresby. Dúfame, že vaše obľúbené fotografie manikúry pre Nový 2019 budú vašou inšpiráciou.

Najkrajšie kresby pre novoročnú manikúru 2019 - chladné fotografické nápady zimná manikúra

) ) 131)