Módne dámske kabáty 2019-2020: TOP najrelevantnejšie modely srsti

Najelegantnejšou a najreprezentatívnejšou variantou vrchného ošatenia bola vždy módna srsť, ktorej najväčší význam pripadá na mimosezóny.

Polovičné sezóny sa nebudú veľmi líšiť od zimných modelov, väčšina dizajnérov sa snaží, aby sa srsť stala čo najuniverzálnejšou a praktickou pre ženy, čo im umožňuje nosiť sa v zime aj na jeseň a na jar.

V novej sezóne 2019-2020 ženy módne kabáty našli nové interpretácie nielen v palete farieb.Dekorácia a materiály módnych plášťov sa ukázali byť veľmi bohaté.Popri obvyklej kašmíre a vlne vo forme krému a tvídu, koža, zamat, pršiplášťová tkanina, úplet a dokonca aj syntetika získali veľkú popularitu.

Veľmi odvážny trend srsti 2019-2020 sa stal ženským obrazom, ktorý umožňoval položiť si kabát na nahé telo, pričom hlavnou časťou bol vrchný odev.

Podobné luky s plášťom možno vidieť v mnohých dizajnérskych zbierkach jeseň-zima 2019-2020.Ak si spomeniete na módny model oblečenia alebo trenčkot, je jasné, odkiaľ tento trend prichádza a do módnych kabátov.

V štýle módnych dámskych plášťov 2019-2020 sa stali obľúbenými minimalistické a lakonické siluety.Originálny náter dodá jasné detaily v podobe kontrastnej povrchovej úpravy alebo dodatočného dekoru.Dokonca aj najjednoduchší štýl srsti sa môže stať neobvyklým vďaka neobvyklému sfarbeniu a kombinácii materiálov.

Voľné a osadené kabáty, ako aj krátke a dlhé modely, sú na rovnakých pozíciách v trendoch.Je veľmi ťažké vybrať najaktuálnejší model 2019-2020 medzi nimi, pretože v každej verzii existuje viac ako jedno rozhodnutie o trende, ktoré robí módne kabáty tak odlišnými, úžasnými a originálnymi vo svojom vlastnom smere.

Preto v dnešnom materiáli vyberieme až 15 z najjasnejších a najštýlovejších modelov ženského kabátu z rokov 2019–2020, ktoré uspokoja všetky preferencie módy.

NewLadyDay predstavuje svoj výber najkrajších ženských plášťov jesennej zimnej sezóny 2019-2020, pričom vyzdvihuje trendy modely TOP-15, ktorých fotografie si môžete prezrieť nižšie.

Trendy kabáty na jeseň-zima 2019-2020: TOP-15 najvýznamnejších modelov sezóny

Bunka

Jeden z najvyhľadávanejších modelov srsti pre niekoľko sezón v rade zostáva štýlovou kockovanou farbou. Módny kabát v klietke 2019-2020, okrem základných čiernych, bielych a sivých odtieňov, môže využiť veľmi bohatú farebnú škálu, ktorá môže obsahovať žlté, červené, modré alebo zelené tóny. Štýl samotného vzoru bude tiež rozmanitý: „tartan“, „vichy“, „husacia noha“, „šachovnica“ a dokonca odvážne kombinácie rôznych typov klietok v jednom plášti modelu budú vyzerať skvele.

Divoká tlač

Alternatívou k prísnej klietke, ako sa môže zdať niekto, budú nadčasové nátery živočíšnej farby. Nárazom nie je len trendová leopardová tlač, dámske kabáty v pythonovom sfarbení získajú pomerne vysokú popularitu. Napriek chamtivosti a odvahe dravej tlače, tieto kabáty vyzerajúveľmi ženský a v pohode.

Cape

V novej sezóne 2019-2020 na jeseň-zima sa pôvodné modely plášťov oznamujú opäť v móde.Tento štýl srsti je najvýraznejším zo všetkých modelov.Originálny strih je vhodnejší pre kancelárske a obchodné odevy, hoci medzi modelmi kabátovej čiapky sú veľmi špecifické dizajnové riešenia.

„Mužská“ srsť

Mnohí stylisti nazývajú mužský trendový kabát ako hlavný trend nadchádzajúceho chladného obdobia.Nie je to len srsť unisex alebo nadrozmerná, čo je vhodné pre mužov aj ženy, to platí pre modely kabátov s výrazným samčím strihom.Hrubé ramená, široké rukávy, rovný strih a tmavé odtiene „mužskej“ srsti na krehkej ženskej postave vyzerajú veľmi pôsobivo.

Klasické

V metóde sa neuviedlo jeseň-zima 2019-2020 a bez klasických modelov kabátov, hlavne v monochromatickom prevedení.Dvojradový klasický rovný strih dostal niekoľko variácií v dĺžke a počte použitých gombíkov.Taký model kabátu sa dá nazvať najuniverzálnejším, pretože klasický strih vrchného oblečenia by bol vhodný v každom ženskom oblečení.

Kúpací plášť

Módny plášť s pásom pre vôňu možno nazvať luxusným a mierne romantickým trendom.Krásna srsť nielen dokonale zvýrazňuje pás, ale dáva aj šarm a ženskosť, dokonca aj v kombinácii s teniskami alebo hrubými topánkami.Pre modelový plášť je charakteristický plášťtam je široký zatáčací golier, vytvára hlboký výstrih v výstrihu.

So strapcami

Hravá novinka módnych dizajnérov 2019-2020 vytvorila model zdobený dlhým lemom. Po celej dĺžke rukávov, vzadu alebo ako dokončovacia brána vyzerá chladne. Takéto detaily ako okraj budú zaujímavejšie a štýlovejšie.

S kožušinou

\ t

Najelegantnejšie dámske plášte sú určite modely s kožušinou. Dizajn využíva prirodzenú aj umelú kožušinu. Okrem kožušinového goliera a rukávov s kožušinou sa ako základný materiál použil trendový lem. Úžasné kožušiny budú posledným písknutím jesennej zimnej sezóny.

Béžová

Všetky odtiene hnedej a béžovej sa stali jednou z hlavných farieb módneho náteru 2019-2020. Výberom srsti v jednom z týchto odtieňov určite nestratíte, pretože tieň je univerzálny a vhodný pre akýkoľvek typ ženskej farby.

Jasný

Tmavý každodenný život jesennej a zimnej sezóny sa riedi jasným vzhľadom s módnou srsťou bohatou na ružovú, žltú, svetložltú alebo oranžovú. S takou srsťou povzbudíte nielen seba, ale aj tých okolo vás. Stylisti navrhujú odvážne vyberať módne kabáty s najživšími a najzaujímavejšími odtieňmi, takže ak máte v šatníku červený kabát, chladná sezóna 2019-2020 je najlepší čas na prechádzku.

Krátky

Extra dlhé bundy a bundy nájdete medzi módnymi kabátmi2019-2020. Modely s orezanými kabátmi sú bežnejšie v klasickom dvojradovom strihu a najúspešnejšie sfarbenie pre nich je rovnako módna klietka.

Plush

Takýto jemný, mäkký a nadýchaný plyšový kabát nemohol, ale bol jedným z trendov módy na jeseň-zima 2019-2020. Napriek vreckovému strihu vyzerá plyšový kabát zdržanlivý a veľmi ženský, najmä v bielej verzii.

Koža

Kožené výrobky Megastile sa stali módnym trendom dámskych plášťov. Najelegantnejšie modely koženého kabátu sú rozšírené siluety s pásom, ktorý je v polovici stredu tela. Farebná škála kožených modelov bude tiež svetlá, moderná potlačená koža a kožený kabát v metalickom štýle.

Minimalizmus

Milovníci lakonických a jednoduchých lukov vždy nájdu dokonalé riešenie v oblasti vrchného oblečenia a vyberú si módny kabát v štýle minimalizmu. Nedostatok dekorácie a jasných akcentov, čo najjednoduchšie v elegantných líniách, robí kabát elegantným a bezchybným.

Vojenské

Ďalší módny štýl, ktorý sa odráža v trendových plášťoch 2019-2020, je vojenský. Podrobnosti, ako sú šípky, kovové gombíky v dvoch radoch, náplasť vrecká, manžety, všetko, čo nám pripomína armádne a dôstojnícke oblečenie používané vo výzdobe dámske kabáty vo vojenskom štýle.

Iba módne kabáty 2019-2020 v štýlovom ženskom vzhľade na jeseň a zimu

) )