Módna farba vlasov a najlepšie farbivové techniky v roku 2019 - prehľad trendov, foto príklady

Keď žena chce niečo nové v obraze, najobľúbenejší spôsob, ako osviežiť jej vzhľad bude módne farbenie vlasov, ktoré nielenže zdôrazní štýl existujúceho účesu, ale pomôže aj vašim vlasom lesk a mladosť.

Vlasy dnes maľujú nielen ženy, ktoré chcú skryť sivé vlasy, ale aj mladé dievčatá, ktoré chcú vyzerať štýlovo a neprekonateľne.Módne farbenie vlasov v roku 2019 získalo veľa nových trendov.

Módne farbiace techniky, ktoré používajú od dvoch do piatich odtieňov vo farbe na vlasy, lisujú monochromatické farbenie.Okrem známych techník, ako sú balayazh, ombre, brondirovaniya a shatusha, sa objavujú veľmi zaujímavé metódy farbenia vlasov 2019.

Farbenie vlasov v tejto sezóne nie je v trende, ale môžete experimentovať s pastelomodtiene modrej a ružovej, ako aj vyskúšať novú techniku ​​na farbenie vlasov AirTouch a Splash Light.

Najnovšia verzia módneho farbiva na vlasy 2019 naozaj nevyzerá ako iné farbiace techniky.Ak sa vo väčšine techník jednotlivé vlákna alebo špičky vlasov odľahčia, potom Splash Light zahŕňa použitie kontrastného odtieňa na strednej časti vlasov, ukazuje sa na módne farbenie vo forme širokých horizontálnych pruhov, ktoré vyzerajú veľmi pôsobivo a originálne.

Zaujímavou technikou farbenia vlasov 2019 bolo vyššie uvedené sfarbenie AirTouch, ktorého hlavnou vlastnosťou je sušenie fénu sušením vlasov, ktoré umožňuje získať jemný a prirodzený efekt.

NovéMódne farbivo na vlasy 2019 by malo byť tiež pripisované technikám Tinsel, ideálnym pre blondínky, ktoré chcú pridať vlasom jasný a kontrastný odtieň. Podobné sfarbenie spočíva v pridaní farebného odtieňa na tipy alebo oddelené zámky vlasov. Môžu to byť fialové, ružové, červené alebo modré odtiene.

Módne farbenie vlasov v roku 2019 bude známou technikou Negative Space, ktorá sa často nachádza v líčení a manikúre. Hlavnou úlohou takéhoto farbenia vlasov je kontrast farbenia s použitím farbiva v niekoľkých odtieňoch svetlejších ako je ten hlavný. Farbenie nie je tak uniformné ako balayazh a viac kontrastu.

Pestované čierne korene sú späť v móde. Trendy vlasy 2019, označované ako "špinavé blond", je najlepšie urobiť čo najprirodzenejšie, takže vlasy na koreňoch a hlavná farba nie sú príliš kontrastné.

So skutočnými technikami farbenia vlasov v roku 2019 sme to trochu rozobrali, takže je čas predstaviť našim čitateľom tie najmodernejšie odtiene, ktoré sa môžu v nadchádzajúcej sezóne farbiť.

10 najmodernejších odtieňov vo farbe vlasov 2019

Módna paleta farieb na vlasy 2019 obsahuje prirodzené odtiene a jasné farby. Ktorý z nich je lepší pre nový obraz krásy, vy a váš kaderník rozhodnete.

Pastelovo modrá farba vlasov

Namiesto jemného odtieňa ružového zlata vo farbe na vlasy 2019 prichádza pastelový odtieň modrej farby. Už sa snažil na hviezdachHollywood, a teraz zase skúsiť odvážny odtieň na vlasy.

Farba korálových vlasov

\ t

Nie je žiadnym tajomstvom, že bohatý korálový odtieň sa stal podľa Pantone najmodernejšou farbou v roku 2019, čo bolo dôvodom, prečo ho zaradiť do módnej palety odtieňov vlasov, čím viac, že ​​teplé červené odtiene zostávajú veľmi populárne.

Odtiene medu

\ t

Odľahčené pramene v medových odtieňoch sa stále nevzdávajú módnych pozícií vo farbách vlasov. Med blond bude vyzerať veľmi pôsobivo v odstupňovaných technikách, ako je balagéz alebo sombre.

Odtiene popola

\ t

V roku 2019 sa módna farba vlasov stane popolom alebo snehovou blondínkou. Studený odtieň bez žltosti s jemným strieborným odtieňom vyzerá ako sivé vlasy, takže je to skvelé sfarbenie pre ženy so sivými vlasmi.

Soda Soda

Jeden z najmodernejších odtieňov v roku 2019 vo farbách na vlasy bol zlatý blond, alebo ako koloristi, ako napríklad krémová sóda. Miešanie farieb ako béžová, zlatá a karamelová vám dáva možnosť získať veľmi svieži, teplý a prirodzený odtieň.

Pearl Blonde

Ďalšou módnou verziou farbenia vlasov pre blondínky je perleťová blondína. Obzvlášť relevantné táto farba vlasov bude tento rok na jar. Vlasy s podobným odtieňom sa na slnku veľmi krásne lesknú a sú ideálne pre modré a sivé oči.

Cold Brown

Brunetky v roku 2019 kolonistov tiež neopustilipozornosti.Jedným z najviac módne farbenie vlasov bude chladná hnedá farba, s možným šedivým odtieňom.

Bohatá čokoládová farba

Expresívna farba čokoládových vlasov sa bude používať ako jednofarebné farbenie a módne sfarbenie.Zaujímavou možnosťou na farbenie vlasov je „mliečna čokoláda“ s výraznými bielenými prameňmi.

Dirty Brunette

Nový trend farbenia vlasov 2019 bude kontrastom a zároveň harmonickým sfarbením špinavej brunetky.Vytvorenie komplexnej palety farieb na vlasoch s hnedými tónmi a tmavými odtieňmi blond, módna farba vlasov Dirty Brunette vám umožní vyzerať ako polo-brunetka a semi blondína v rovnakom čase.

Čierna s nádychom tmavo modrej

Hlboká čierna a čierna farba čierneho uhlia s modrou farbou subtónu sa nepochybne stane hitom v módnom farbive na vlasy 2019,Odtiene budú vyzerať veľmi dobre na rovných aj kučeravých vlasoch.

Vyfarbte si vlasy v módnej farbe vlasov 2019!Najmodernejšie nápady na farbenie vlasov na fotografii

)