Manikúra s fóliou 2019-2020 - odvážne riešenie pre chladný dizajn nechtov

Pri hľadaní odvážnych a výnimočných riešení nechtového dizajnu sú ženy módy pripravené vyskúšať si na nechtoch najneobvyklejšie a originálne kombinácie manikúry.

Módna manikúra s fóliou 2019-2020, ktorá odráža najnovšie inovácie a trendy v servise na nechty, bude v tomto prípade vhodnou voľbou.

Pôvodná manikúra s fóliou je pomerne nová metóda dizajnu, s ktorou nechty získajú zaujímavý vzhľad s kovovým efektom.

Na takýto dizajn nechtov sa používa špeciálna kozmetická fólia.Okrem klasickej ocele môže byť manikúrová fólia ľubovoľným tieňom.

Okrem toho tento materiál nie je vždy hladký.Rôzne textúry a reliéf podčiarkujú a zvýrazňujú nechty v neporovnateľnej a štýlovej manikúre s fóliou.

Módna manikúra s fóliou 2019-2020 sa vyznačuje rôznymi pôvodnými kombináciami a metódami vykonania.Medzi nimi určite nájdete slušnú možnosť pre vaše nechty.

Je lepšie zveriť skúseného muža, aby vytvoril štýlovú fóliovú manikúru, pretože materiál je dosť rozmarný a dizajn vyžaduje dokonalý a bezchybný výkon.

Nechty úplne prikryte fóliou, je na vás, či použijete prúžky alebo kúsky a chceme ukázať fotografie módnej a chladnej manikúry s fóliou v rôznych verziách a kombináciách.

Ak sa chcete pochváliť originálnou a efektívnou manikúrou, môžete si vybrať dizajn nechtov s fóliou.

Módna manikúra s fóliou 2019-2020 v univerzálnom striebornom tieni

V prvejotočná fólia je spojená so strieborným odtieňom. Takáto manikúra s fóliou vyzerá nenápadne, takže je ideálna pre každodennú manikúru.

Strieborná farba je vždy dobre kombinovaná s inými odtieňmi a manikúra s fóliou 2019-2020 nie je výnimkou.

Monochromatická farebná manikúra so striebornými pruhmi, francúzska bunda s fóliou, dizajn s dôrazom na niekoľko nechtov úplne pokrytých fóliou sú len niektoré zo štýlových možností tohto úžasného dizajnu nechtov.

Manikéri vám môžu ponúknuť originálny dizajn s reliéfnym fóliovým vzorom. Hotové kresby sa aplikujú na lepidlo a jemne odstránia vrchnú vrstvu, čím sa získa skvelá manikúra s fóliou.

Je možné pridať módnu manikúru s fóliou s kamienkami, trblietkami a dokonca vzorom, stačí si vybrať jednu vec tak, aby dizajn nevyzeral fantázicky.

Módna manikúrová fólia 2019-2020 potiahnutá zlatom

\ t

Zlaté vrcholy vždy požičiavali slávnosť a luxus. Preto je manikúra so zlatou fóliou vo väčšine variant vhodnejšia pre elegantný večerný vzhľad.

Zlatý vzhľad fólie v čiernej manikúre vyzerá perfektne. Francúzska manikúra so zlatými pruhmi fólie bude vyzerať dôstojne a elegantne.

Milovníci farebnej manikúry so zlatou fóliou 2019-2020 budú môcť oceniť kombináciu s modrými, červenými, ružovými, nahými odtieňmi.

Prípustné sú aj prísady vo forme lesku a kamienkov. Originálnou verziou manikúry so zlatou fóliou bude dizajn so vzorom v technikerazenia.

Biela, mierne viditeľná, vzor na zlatom pozadí fólie vyzerá veľmi pekne a štýlovo. V rovnakom štýle si môžete vyskúšať samolepky na nechty.

Módna manikúra s farebnou fóliou 2019-2020 - jasné kombinácie dúh

Holografická fólia s prepadmi a prechodmi dúhou poskytne neporovnateľnú a účinnú manikúru s fóliou. Môžete pokryť nechty úplne, použite kúsky alebo urobiť módnu manikúru s akcentom.

Nová manikúra s fóliou 2019-2020 bude mať farebný kovový dekor. Farebná fólia účinne dopĺňa akýkoľvek monochromatický povlak. Vzhľadom k rôznorodosti kvetinovej palety si môžete vybrať fóliu, ktorá zodpovedá farbe vašej manikúry.

Manikúra s farebnou fóliou s matným povrchom vyzerá obzvlášť zaujímavo a originálne. Mimochodom, je celkom možné kombinovať matný a lesklý dizajn v jednej manikúre s fóliou.

Farebná fólia na nechtoch je špeciálna v tom, že nevyžaduje žiadne špeciálne doplnky. Ak si vyberiete dizajn s fóliou na všetkých nechtoch, potom bude ďalší dekor zbytočný. Výnimkou môže byť verzia s konštrukciou jednej fólie na nechty a ostatné kamienky.

Neobvyklou možnosťou by bola bunda, v ktorej sú extrémne nechty vyrobené vo francúzskom prevedení s prúžkami farebnej fólie a zvyšné nechty sú úplne pokryté fóliou. Nie je to naozaj odvážny dizajn?

Aké ďalšie varianty manikúry s fóliou si môžete vyskúšať na nechtoch, pozrite si náš výber fotografií nižšie.

Najúžasnejšie fotografické nápady pre módnu manikúrus fóliou na nechtoch v rokoch 2019–2020

)