Jednoduchosť a luxus zároveň!Módna mramorová manikúra - fotodokumentácia nápadov

Chcete ozdobiť nechty nevtieravým vzorom, ale zároveň vytvoriť elegantný a univerzálny doplnok každého luku?

Potom musíte jednoducho vyskúšať módnu mramorovú manikúru 2019-2020. Pre niekoľko sezón, mramorová manikúra sa stala obľúbenou pre mnoho obdivovateľov štýlového nechtového dizajnu.

Čerstvé a nezvyčajné - realizuje sa v obrovskom množstve nápadov. A hoci sa to môže zdať niekomu, že mramorová manikúra je veľmi monotónna, v skutočnosti môže byť mramorová manikúra stelesnená obrovským množstvom vzorov.

Dlho sme hľadali a našli sme novú manikúru s mramorovým efektom 2019-2020 na rôznych dĺžkach nechtov pekných dám a dám.

V našej galérii uvidíte mramorovú manikúru na štvorcových nechtoch, oválne, mandľové, pointe topánky, ostré.

Našťastie, lakonický mramorový nechtový dizajn môže byť vybraný pre kancelárske obrazy, večerné luky a každodenné možnosti.

Ak máte radi mramorovú manikúru 2019-2020, nezabudnite sa pozrieť na seba aspoň niekoľko štýlových príkladov pre rôzne príležitosti.

O súčasných trendoch nail art, ktoré ovplyvňujú mramorovú manikúru, viac ...

Nádherná mramorová manikúra 2019-2020: funkcie

Manikúra z mramoru je, samozrejme, okamžite spojená s prírodným materiálom, ktorý má široké uplatnenie v rôznych oblastiach.

Módna mramorová manikúra je podobná hodnotnému kameňu podobnosťou vzoru na kameni a typickým ornamentom na nechtoch.

Špecialisti, ktorí milujúexperimentovať s technikmi, len zbožňovať výrobu mramorovej manikúry, pretože súčasne kombinuje jednoduchosť a luxus.

Mramorová manikúra 2019-2020 môže byť vykonaná v bielej, čiernej, kávovej, béžovej, zelenej, tyrkysovej, ružovej, modrej farbe. Toto je najobľúbenejšia paleta manikúry s mramorovým efektom.

Iné farby v spektre farieb sú prípustné aj pre tento typ nechtového umenia a používajú sa na sezónne variácie dizajnu.

Všimnite si, že mramorová manikúra sa často nazýva voda, pretože sa môže vykonávať technikami navrhovania vody.

Princípom tejto metódy je použitie laku na nechty vytvorením vzoru na povrchu vody, ktorý možno dosiahnuť pomocou špáradla.

Môžete sa pokúsiť urobiť takú mramorovú manikúru aj doma, samozrejme, profesionál sa s touto úlohou vyrovná lepšie.

Manikúrový mramor sa dá získať aj technikou s filmom. Táto možnosť je možná aj doma.

Mramorová konštrukcia nechtov sa najčastejšie vykonáva v jednej farbe a samotný vzor je vytvorený kontrastným odtieňom alebo podobným farebným gélovým leštidlom.

Manikúra z mramoru 2019-2020: skvelý dizajn, unikátny dekor

Štýlové nechtíky s mramorovým efektom 2019-2020 dnes potešia originálnym dizajnom, pretože mramorová manikúra sa dá robiť nielen klasickou technikou, ale aj ďalšími prvkami nechtov.

Napríklad, ak chcete získať nezvyčajnú mramorovú manikúru 2019-2020, môžete pridať klince s fóliou, nakresliťna povrchu mramoru otvoru, pásu alebo hrotu.

Môžete ozdobiť mramorovú manikúru s kamienkami, navrhnúť ju s trblietkami, kombinovať mramorovú manikúru s vajcami, ďalšie odtiene laku na niekoľkých nechtoch, napodobňovať drahokamy.

Dodatočný dizajn alebo vzor môže tiež zlepšiť mramorovú manikúru, ale pamätajte, že účinok mramoru sa rozširuje na minimalizmus, takže ho nepreceňujte dekorom, takže dizajn nechtov nevyzerá vulgárne.

Krásna, zaujímavá, svieža! Mramorová manikúra 2019-2020 - foto

Pre tých, ktorí chcú vyskúšať mramorovú manikúru 2019-2020, ale neviem, kde začať, odporúčame Vám doplniť mramorový efekt francúzskymi a mesačnými vzormi, čiernobielymi variantmi, ozdobiť mramorovým vzorom nechtíka pomocou gradientovej techniky.
Pripravení experimentovať, potom sledovať a byť inšpirovaný našimi príkladmi ...

)

]