Jasné inovácie v dizajne pedikúry 2019-2020 - trendy a fotografické nápady

Na zdôraznenie milosti a dobre upravených ženských nôh pomáha nielen správna obuv, ale aj krásna pedikúra, najmä ak sú topánky otvorené. Preto majstri nechtiac potešia moderné módy s jasnými a novými nápadmi na dizajn pedikúry.

Najmodernejšia a trendová pedikúra od roku 2019-2020 prekvapí nielen neuveriteľne krásny dizajn, ale aj odvážnu kombináciu moderných techník a štýlového nechtového umenia.

V trende ako umiernený a všestranný pedikúra možnosti, a svetlé a pôsobivé vzory, ktoré sú vhodné pre špeciálne ženské obrázky. Najobľúbenejší v letnej pedikúre 2019-2020 zostáva jemný ružový odtieň, ktorý môže byť doplnený všetkými druhmi návrhov z kresieb alebo kamienkov.

Dizajn pedikúry, ktorý sa hodí na manikúru na rukách, je stále v móde. 100% identita manikúra a pedikúra nie je nutné dodržiavať, najmä pokiaľ ide o zložitý dizajn.

Bude stačiť mať rovnaký rozsah farieb a rovnakú techniku ​​pedikúry. Koniec koncov, je lepšie robiť akcent design v pedikúru na veľký klinec, av manikúre si môžete vybrať akýkoľvek klinec.

Pozrime sa na najmodernejšie možnosti dizajnu pedikúry 2019-2020 v nižšie uvedených príkladoch fotografií. Tu sme vybrali 15 z najjasnejších a najmódnejších nápadov v dizajne pedikúry v tejto sezóne, takže každý z našich čitateľov mohol ľahko nájsť perfektnú možnosť, ako ozdobiť nohy.

Módna fólia v dizajne pedikúry

\ t

Podobný dizajn pedikúry s fóliou vyzerá dobre, veľmi štýlovo aoriginál. Okrem toho bude rovnako zaujímavé vyzerať ako fólia v pedikúre na lesklom povrchu av kombinácii s matným efektom.

Brilantná pedikúra s Rubbed

Zrkadlo alebo holografické trenie dodá vašim nechtom na nohách neuveriteľný lesk a žiarivosť. V módnej pedikúre sa môže pigment aplikovať na všetky nechty a na akcentné nechty.

Cute Dots Dots Pedikúra

Malé farebné bodky aplikované na vonkajší okraj nechtíka nechajú pedikúru jednoduchú a zároveň veľmi očarujúcu. Externe podobná pedikúra sa môže podobať dizajnu kamifubuki, ktorý nie je o nič menej populárny v tejto sezóne. Ale body v ňom nie sú vôbec z farby, sú lesk.

Pedikúra s mnohými bočnými mesiacmi 2019-2020

Umenie Mesiac nail sa stalo jedným z najobľúbenejších návrhov pedikúry pre mnoho dievčat a žien. Čo len varianty mesiac pedikúra teraz nebudete spĺňať. Od klasiky s prázdnou dierou až po pedikúru s drahokamom alebo leskom zvýrazneným v diere. Tvar otvoru v módnej pedikúre môže byť tiež odlišný, takže si môžete vybrať úsmev, trojuholníkový alebo rovný otvor v štýle "negatívneho priestoru".

Univerzálna pedikúra

Trendová pedikúra Nyud má významné výhody, z ktorých hlavnou je stručnosť a všestrannosť. Nude odtiene sú ideálnym základom pre svetlý pedikúru. Vyzerá to skvelé obrázky a bude vhodný akýkoľvek dekor.

Módna pedikúrakonadikyur

Veľmi originálne a krásne verzie pedikúry 2019-2020 s dokonale presným vzorom sú, samozrejme, opečiatkované alebo nazývané konadikúra.Pozoruhodný príklad takejto pedikúry s postupnou foto lekciou, ktorú vidíte vyššie.

Krásna pedikúra so samolepkami

V súčasnosti sa moderný sklíčko používa v plnej miere nielen v manikúre, ale aj v pedikúre.Vodné samolepky-lak na nechty majú neobmedzený počet možností pre vzory.Preto, ak potrebujete jasný a dokonalý obraz pre pedikúru, ktorá sa mimochodom dá urobiť doma, potom nenájdete lepšie módne jazdcov.

Štýlový dizajn pedikúry s trblietkami

V novej sezóne 2019-2020 uprednostňovala módna pedikúra dizajn dekorácie „rozbitého skla“ s leskmi.Hovoríme o malých diamantoch alebo kruhoch rovnakej veľkosti, ktoré sú opatrne rozložené na nechtový tanier s prúžkom alebo vzorom.

Očarujúca pedikúra s glitrami

Pokračujem v téme brilancie v dizajne módnej pedikúry, na trblietky sme nemohli zabudnúť.Glitter prúžky sako a diery v mesačnej pedikúre, plné pokrytie jedného z nechtík alebo pridanie vzoru - taký lesk je použitý v najkrajších a atraktívnych variantoch pedikúry.

Úchvatný sklon v dizajne pedikúry

Vplyv ombre na nechty nie je v pedikúre ničím novým, ale majstri dizajnu nechtov vždy nájdu originálne spôsoby, ako odraziť gradient.novým spôsobom, používať ho v prvkoch obrazu alebo ako hlavný dôraz.

​​

Matný efekt Elegantná pedikúra

Módna kombinácia matného a lesklého povlaku v pedikúre 2019-2020 sa odráža v možnostiach mono dizajnu so vzorom alebo leskom. Extrémne efektívna matná pedikúra vyzerá v čiernych a červených odtieňoch, takže tieto možnosti sa v tejto sezóne stali najmodernejšou.

Najmodernejšie kresby pre pedikúru

Aký je rovnaký vzor na ozdobenie nechtov na nohách v sezóne 2019-2020? Ak je to pláž pedikúra, palmy a morské témy budú najlepšie. Pre každodennú pedikúru jar-leto sú ideálne kvetinové kresby, ovocie alebo vtáky. To všetko závisí od vašej nálady, predstavivosti a majstrovskej ruky.

Hlavným trendom sezóny je geometria v pedikúre

.

Ak hovoríme o geometrii trendu v pedikúre, najlepšie obrázky budú v štýle minimalizmu. Dokonca aj jednoduchý plochý pásik, aplikovaný v kontrastnom odtieni na veľký klinec, dodá pedikúru pocit pohody a rafinovanosti.

Luxusný dizajn pedikúry s kamienkami

Ak potrebujete elegantnú večernú pedikúru, kamienky sa nedajú bez dizajnu. Módne našuchorený vykladaný s kamienkami v pedikúre sa používa zriedka. Častejšie, kamienky pôsobia ako doplnok k základnému dizajnu pedikúry, zvýrazňujúc kresbu alebo zdôrazňujúc techniku ​​vykonávania.

Fadeless pedikúra s francúzskym plášťom

Nakoniec sme vždy opustili módnu a vyhľadávanú francúzsku pedikúru, ktorej popularita v novej sezóne sa nebude páliť dozadu. Francúzsky na nechty vždyVyzerá to úžasné a veľkolepé, či už ide o klasickú bielu verziu, tisícročia alebo farbu.

Foto-novinky veľkolepého a módneho dizajnu pedikúry 2019-2020 - jasné nápady pre kreativitu a inšpiráciu

)[70 ]