Elegantná manikúra s jiskrami 2019-2020: najnovšie inovácie a trendy v dizajne

Keď nechty nemajú kúzlo a lesk, malé trblietky a trblietky budú vždy zachrániť a obnoviť akýkoľvek dizajn manikúry 2019-2020. Je dobré zvýrazniť flitre a špičku, jednoduché vzory a kresby sú perfektne aplikované s trblietkami, plný kryt klinca s flitrami sa perfektne kombinuje s akoukoľvek monofónnou manikúrou.

Trblietavé iskry na nechtoch sú vždy módne, štýlové a vhodné, či už ide o ležérnu, kancelársku alebo večernú manikúru. Dnes módne iskry pre nechty 2019-2020 nie sú obmedzené na zlaté a strieborné odtiene. Farby lesklého obväzu môžu byť veľmi rozmanité, čo vám umožní vyzdvihnúť iskry, ktoré zvýrazňujú hlavnú manikúru.

Okrem odtieňov, iskry v dizajne manikúry 2019-2020 môžu mať rôzne veľkosti a tvary, od malých leskov vo forme pigmentov až po veľké iskry, ako napríklad kamifubuki. Mimochodom, rôzne druhy iskier v manikúre vyzerajú veľmi harmonicky a atraktívne.

Najobľúbenejšie možnosti manikúry s glitrami 2019-2020 s fotografickými príkladmi, ktoré ukážeme nižšie, vám umožnia dozvedieť sa o najnovších trendoch v používaní glitrov v dizajne nechtov a jeho najmodernejších interpretáciách.

Glitter v manikúre nebol nikdy zbytočný, najmä preto, že moderný dizajn glitter manikúry 2019-2020 poteší mladé dámy zaujímavými a veľmi štýlovými kombináciami.

Nie je veľa lesku! Chic manikúra s jiskrami, fóliou, rubmi a kamienkami

\ t

Veľký dôkaz toho, že sa nedeje veľa lesku, najmä na nechtoch, je pozrieť sa na fotografiu manikúry2019-2020, kombinuje niekoľko typov šumivých dekorov nechtov.

Módne trenie, obľúbená straziki a rovnako obľúbená fólia môže byť vynikajúcou manikúrou so zábleskami.

Samozrejme, záleží len na vás, či budete striedať alebo kombinovať rôzne šumivé nátery, ale majster musí správne vybrať odtiene trblietky a manikúry tak, aby dizajn vyzeral harmonicky.

Monochromatická manikúra s jiskrami v jednej farbe zostáva možnosťou výhry.V tejto kombinácii bude vyzerať krásne v rovnakej farbe, flitre a kamienky v rovnakej palete farieb.Súhlasíte s tým, že taká manikúra s iskrami by bola presýtená, ak by kamienky a trenie boli v rôznych odtieňoch.

Brilantná špička v manikúre a vo francúzštine

Nestarnúca klasika francúzskej manikúry sa mení na žiarivý a hravý dizajn, ktorý nahrádza biely hrot lesklým leskom.Niet divu, že takéto francúzske flitre sa nazývajú milénium.

Šumivý hrot, dokonca aj na krátkych štvorcových nechtíkoch, bude vyzerať krásne.Takáto francúzska manikúra s jiskrami sa najlepšie robí s nahou základňou, v takej kombinácii bude dizajn vyzerať lakonicky a elegantne.

Krásna mesačná manikúra s jiskrami

Módna mesačná manikúra s jiskrami 2019-2020 bude veľmi krásna.Vyplnením otvorov glitrami získajú nechtíky pôvabný a nádherný vzhľad.Ak si spomíname, že diery môžu byť rôznych foriem, potom sa nápady na manikúru s glitrami na spodnej časti nechta zvyšujú.

Ako možnosť tu môžeme priradiťoriginálny manikúrový "rám", ktorého obrys bude aplikovaný pomocou glitrov. Takýto dizajn s jiskrami bude veľmi podobať obrátenému francúzskemu tisícročiu.

Sparkling na nechtoch

\ t

Ako môžete vidieť, módny gradient môže byť nielen farebný, ale aj šumivý. Mimoriadnu pozornosť priťahuje luxusná manikúra s jiskrami 2019-2020, aplikovaná technikou ombre.

Mimoriadne pôsobivé bude spojenie iskier na nechtoch v gradiente rôznych tvarov a veľkostí. A bude to stačiť, aby sa podobný dizajn vytvoril len na jednom z nechtíkavcov, čo spôsobí gradient flitrov na monochromatickom povlaku.

Módna manikúra s glitrami

Najobľúbenejší a najjednoduchší spôsob, ako ozdobiť svoju manikúru iskrami, je zakryť malíček alebo bezmenný, alebo obidva nechty zlatým alebo strieborným leskom. Tento typický manikúrový dizajn s glitrami 2019-2020 zostáva v hlavných trendoch, najmä v kombinácii s matnými odtieňmi.

Jednoduchá, štýlová a nikdy nudná, ani v kombinácii s jasnými neónovými odtieňmi alebo jemnou pastelovou stupnicou, manikúra so leskmi v akcentovom dizajne vždy nájde svojich obdivovateľov.

Glitre a geometria v manikúre

Ak sa vám módna manikúra s geometrií zdá byť príliš prísna, môžete vždy rozriediť dizajn žiarivými akcentmi. V tomto prípade sú prídavkom iskry v geometrickej manikúre 2019-2020.

Hlavnou črtou módnej manikúry s glitrami a geometrickými vzormi je elegantná aplikáciatrblietavé v súlade s obrysmi vzoru.To znamená, že len pokropiť trblietky na vrchole vzor nie je dobré, je lepšie, keď bude trblietka zvýrazniť vzor sám.

Navrhnúť záporný priestor s glitrami

Negatívna manikúra v štýle priestoru s glitrami 2019-2020 bude mať rôzne možnosti dizajnu.Jedným z nich by bola „zarastená“ manikúra, zvýraznená flitrami a kombinovaný dizajn s fóliou.

V najnovšom dizajne manikúry je klinec na malíčku pokrytý flitrami a zvyšok nechtov je ozdobený fóliou, ktorá oddeľuje negatívny priestor od pruhu.

Módne vzory s glitrami na nechtoch

S trblietkami je módne kresliť nielen čiary a pruhy servisnej bundy.Z najnovších inovácií manikúra s glitrami 2019-2020 bol dizajn so vzorom vetvičiek.

Perleťové gélové laky s veľmi malými flitrami sa používajú aj na praskanie, čím sa získajú veľmi originálne šumivé vzory.Hviezdy a srdiečka, ktoré kreslili trblietky, sú najlepšie načrtnuté v čiernej farbe, aby bol obraz jasnejší a čistší.

​​

Očarujúce šumivé nechty v módnej manikúre s glitrami 2019-2020: najnovšie fotografie nových vecí a nápadov na dizajn trendov s trblietkami

) )