Dokonalá manikúra na štvorcových nechtoch 2019-2020: nové nápady na fotografie

V módnej nechtovej sezóne 2019-2020 zostáva štvorcový tvar nechtov jedným z najvyhľadávanejších a najobľúbenejších.Navyše štvorcové nechtíky sa môžu líšiť nielen krátkymi alebo dlhými.

Toto sú vonkajšie rohy štvorcových klincov, ktoré môžu byť rovné alebo mierne vyhladené.V druhej verzii, manikúra s nechtami "mäkké námestie" sa zdá byť jemnejšia a je považovaná za pohodlnejšiu a praktickejšiu.

Ženy, ktoré uprednostňujú štvorcové nechty, vždy nájdu zaujímavé a krásne nápady na dizajn.V módnej manikúre na štvorcových nechtoch rôzne techniky prevedenia a všetky druhy nail art vyzerajú skvele.

Napriek určitej závažnosti štvorcových nechtov môže byť manikúra veľmi milá, romantická a príjemná.Dokonca aj obľúbená bunda alebo mesačná manikúra na štvorcových nechtoch nebude vyzerať menej štýlovo a zaujímavo.

Módna manikúra pre štvorcové nechty 2019-2020 nemá rád jednoduchý monofónny povlak, tu je lepšie vybrať si viacúčelový dizajn, ktorý kombinuje niekoľko odtieňov alebo dekoru.Najmodernejšia verzia manikúry pre štvorcové nechty ostáva prízvukom dizajnu s vydaním bezmenného, ​​indexového alebo veľkého nechtu.

V čom manikúra dizajn 2019-2020 štvorcové nechty budú neprekonateľné a neuveriteľne krásne môžete zistiť hneď teraz.Najlepšie fotografické nápady pre manikúru s štvorcovými klincami, môžete nahliadnuť nižšie.

Jasná manikúra na štvorcových nechtoch

Viacfarebné štvorcové klince môžu vyzerať veľmiaj štýlové a originálne.Jasné nasýtené farby sú vhodnejšie pre letnú manikúru na štvorcových nechtoch.Tu môžete dokonca použiť kyslé neónové farby.

Pokiaľ ide o jas dizajnu manikúry pre štvorcové klince 2019-2020, je módne použitie gradientovej techniky a ombré bude vyzerať lakonicky vo vertikálnom aj horizontálnom použití.

Jasná manikúra pre štvorcové nechty bude žltej, červenej alebo ružovej farby v štýle negatívneho priestoru.Nenatreté oblasti dodajú štvorcom nechty jemnosť a sviežosť.

Manikúra s nechtami z matného štvorca

Ak sa pozriete na fotografické nápady módnej manikúry so štvorcovými nechtami 2019-2020, matný povlak je oveľa častejšie lesklý.Tlmený saténový efekt pomáha nechtovým štvorcom vyhladiť závažnosť tvaru a robí ich ideálnymi pre ďalší dizajn.

Módna matná manikúra na štvorcových nechtoch a žiada ju ozdobiť krásnym vzorom alebo šumivými šperkami.Dokonca aj módny gradient na štvorcových nechtoch vyzerá veľkolepejšie v matnej verzii.

Kombinácia matný lesk zostáva harmonickým tandemom v manikúre pre štvorcové nechty.Častejšie v takejto manikúre, matný náter akcent nechtov, ktorý sa potom objaví ďalší dizajn.

Pastel manikúra na štvorcových nechtoch

Jemné pastelové odtiene a prísne línie štvorcových nechtov vytvárajú neuveriteľne krásne a atraktívne nápadymanikúra pre každú príležitosť a náladu.

Lila, modrá, mäkká ružová, mäta, tyrkysová, nahá a iné odtiene pastelových farieb sú ideálne pre módnu manikúru pre štvorcové nechty 2019-2020, osviežujúce a upokojujúce.

Môžu byť kombinované, robiť mono-design, experimentovať s matným efektom a akcentným dizajnom na štvorcových nechtoch. Pastelové farby sú najvhodnejšie pre mesačnú manikúru na štvorcových nechtoch v klasickej verzii.

Perfektné francúzske na štvorcových nechtoch

Naozaj jasne zdôrazniť štvorcový tvar nechtov pod vplyvom neprekonateľnej francúzskej manikúry. Starostlivo vybraný hrot malého štvorca nemusí byť biely.

Farebná bunda a dokonca čierny pruh na štvorcových nechtoch vyzerá skvele. V módnej francúzskej manikúre s štvorcovými klincami 2019-2020 je žiaduce použiť ďalší dizajn.

Voľba francúzštiny na veľmi dlhých štvorcových klincoch nie je úplne úspešná. Pre krátku štvorcovú nechutnú módnu francúzsku manikúru by bolo veľmi užitočné.

Výkresy v štvorcovej manikúre

\ t

Pokiaľ ide o módne nechty v manikúre pre štvorcové nechty 2019-2020, neexistujú žiadne prísne obmedzenia. Môžete si vybrať módne výtlačky vo forme leopardího vzoru, alebo krásne kvety a ovocie v umeleckej maľbe.

Hoci väčšina trendov pre štvorcovú manikúru stále zostáva módnou geometriou. Štýlové pruhy a geometrické tvaryŠtvorcové klince sú vždy relevantné a vyhľadávané.

Medzi umeleckými novinkami na nechty v manikúre, nápisy vynikali na štvorcových nechtoch a odhaľovali náladu ich hostesky. Môžete ju natiahnuť na niekoľko nechtov alebo urobiť malý nápis na jeden klinec, tak dlho, ako sa vám páči všetko.

Dizajn štvorcovej manikúry s kamienkami a jiskrami

\ t

Nerobiť v dizajne štvorcových klincov a bez vašich obľúbených kamienkov, flitrov, fólií a dokonca aj rubov. Všetky tieto komponenty budú skvelým doplnkom každej manikúry na štvorcových nechtoch.

Zaujímavou novinkou v manikúrovom dizajne kamienkov 2019-2020 boli objemné duhové kvapky „tekutý kov“ alebo „jednorožec“. Na štvorcových nechtoch, najmä s matným základom, tento dizajn vyzerá veľmi originálne a štýlovo.

Štvorcový nechtový dizajn s kúskami fólie vo forme „rozbitého skla“, úžasnými vložkami na samostatnom klinec a výberom otvorov s trblietkami alebo malými kamienkami pozdĺž obrysu zostáva populárny.

Pozrite si ďalšie nápady na manikúru na štvorcové klince v príkladoch z rokov 2019-2020

)