Čo je to módne pruhovaná manikúra

Odrody manikúry dnes nestačí. Vďaka profesionalite špecialistov je každý rok k dispozícii nový módny dizajn nechtov, ktorého myšlienky vidíme v lesklých časopisoch a na internete.

Ale niekedy je tak ťažké vybrať si manikúru zo širokej škály možností, ktoré by sa mohli stať univerzálnou čarovnou paličkou pre všetky príležitosti.

Napriek tomu dnes neil-art techniky umožňujú ženám ponúknuť krásnu manikúru pre každý vkus, aj keď ste veľmi vyberavý na nechtový dizajn.

Teraz vám chceme ukázať originálne nápady nail art, ktoré nenechajú ľahostajné ženy s dobrým vkusom a zmyslom pre štýl.

Ak hľadáte krásnu manikúru s originálnym obsahom, módna pruhovaná manikúra bude presne tou správnou cestou.

Krásna manikúra s pruhmi je vždy štýlová a relevantná, pretože módnu pruhovanú manikúru možno realizovať mnohými rôznymi spôsobmi.

Predtým, ako predstavíme fotoreportáž na tému „Manikúra v páse“, chceme urobiť malú informačnú prehliadku o trendoch manikúry, ktoré určia, čo bude krásna manikúra s pruhmi najdôležitejšia.

Vyhradená a lakonická manikúra s pruhmi - nesporný trend 2019-2020

Ihneď si všimneme, že pruhovaná manikúra vyzerá jednoducho a stručne v každej inkarnácii, ktorá umožňuje kombinovať manikúru s pruhmi v rôznych obrazoch.

Môžete ľahko urobiť jednoduchú pruhovanú manikúru doma.

Na tento účel nepotrebujete špeciálne zručnosti, natoľko, aby ste sa mohli vyzbrojiť špeciálnymi lepiacimi prúžkami a stuhami pre takúto manikúru, krásne kontrastné laky a vaša pruhovaná manikúra je pripravená.

Je možné vyrobiť pruhovanú manikúru doma na matných aj lesklých povrchoch podkladu.

Ak jednoduchá pruhovaná manikúra pre vás nie je zaujímavá, môžete nielen robiť tradičnú manikúru s pruhmi, ale aj uprednostňovať neštandardné riešenia, ktoré demonštrujú komplexný dizajn pruhovaných nechtov v kombinácii s kvetinovou potlačou, abstraktným vzorom,kamienky, atď.

Pozrime sa bližšie na to, čo robiť módne pruhované manikúry.

Manikúra v tvare morského štýlu - pozitívna letná manikúra pre aktívne ženy

Manikúra s pruhovaným morským štýlom bude zaujímavá pre dievčatá a ženy, ktoré vytvárajú ľahký a nenápadný pohľad na pláž.

Ak ste išli do mora, rozhodli ste sa navštíviť vodný park alebo pláž, módne manikúry s pruhmi v námornom štýle budú veľkým lákadlom pre letný luk.

Biela-modrá alebo bielo-červená pruhovaná manikúra môže pokryť všetky nechty, zatiaľ čo niekoľko námorných atribútov, ako je kotva, lano, mušle, lode atď., Sa môže natrieť na niekoľko nechtov.

Morská pruhovaná manikúra zdobená vzorom mušlí a obyvateľov mora vyzerá veľmi originálne a pôsobivo.

Mnohí manikéri ponúkajú, aby sa módna manikúra s pruhmi v morskej téme, zdobená nienielen s kresbami, ale aj s kamienkami a mikrobitmi, ktoré najúspešnejšie zdôrazňujú krásu morského štýlu.

Štýlová pruhovaná manikúra: kovové odtiene na lesklom alebo matnom základe

\ t

Ďalšia štýlová pruhovaná manikúra je založená na použití kovových odtieňov laku, ktoré kreslia pruhy na čiernom, červenom, zelenom, modrom a akomkoľvek inom nasýtenom pozadí.

Takáto čierna a zlatá, červená a zlatá manikúra s pruhmi je vynikajúcim riešením na vytvorenie večerného umenia na nechty, módneho dizajnu nechtov na párty atď.

S týmto, čierna a zlatá alebo čierna a strieborná manikúra, podobne ako iné variácie takejto techniky, môže byť vyrobená v jednofarebnom laku a pásik môže pokrývať len niekoľko nechtov.

Taktiež sa môže vykonať pruhovaná manikúra s použitím kovových odtieňov s rôznymi variáciami pásu.

Pásy môžu byť tenké, hrubé, nerovnomerné alebo hladké a dokonca skrútené.

Manikúra s pruhmi jasných farieb: originálne nápady na dizajn pruhovaných nechtov

V predvečer teplých dní sa pestovatelia skladujú s novými príkladmi nail art, aby svojim klientom ponúkli sviežu a súčasnú pruhovanú manikúru.

Nepochybne trendom pre jarno-jesenné obdobie bude manikúra s pruhmi svetlými a jemnými v tieni a rôznou konfiguráciou.

Napríklad tyrkysovo ružová pruhovaná manikúra vyzerá neprekonateľne, ak je doplnená tenkými zlatými čiarami.

Páska na ružovej, žltej,Béžová, modrá, koralová farba bude tiež vyzerať veľmi jemne a romanticky.

Podobne ako módne ženy majú aj krásnu pruhovanú manikúru s dúhovými plochými variáciami, kde sa používajú všetky odtiene palety, originálna manikúra s pruhmi kontrastujúcimi v odtieni, pretínajúce sa a tvoriace geometrické obrazce, manikúru s francúzskymi a mesačnými pruhmi atď.

Zdá sa, že to môže prekvapiť pruhovanú manikúru, pretože pásik je typický. Ale nie! Manikúry s pruhmi môžu byť úplne odlišné, pruhy sa môžu pretínať, vytvárať určitý vzor, ​​ozdobiť manikúru s inou základnou potlačou, hrať na kontrastoch.

Často sa pruhovaná manikúra vykonáva ako pozadie, kresliac srdce, vzory, obrazy niečoho na zebre.

Umelé nechty sa dajú vybrať kedykoľvek v priebehu roka a dopĺňať ich aktuálnymi sezónnymi modelmi.

Často môžete nájsť pevnú pruhovanú manikúru, kde pásik ako keby rozdeľoval nechtovú platňu na niekoľko častí, ktoré sú pokryté rôznymi farbami laku.

Módna manikúra s pruhmi, tvoriaca geometrický vzor

\ t

Dnes je prísna a diskrétna manikúra s pruhmi neuveriteľne obľúbená a vďaka rôznym križovatkám a líniám rôznej textúry sú modelované geometrické obrazce.

Pruhovaná manikúra môže tvoriť trojuholníky, štvorce, kosoštvorce, kombinácie tvarov a línií atď.

Takýto geometrický tvar pruhovaných nechtov bude vyzerať skvele v každodenných a slávnostných obrazoch.

Geometrická manikúra s pruhmi môže kombinovať matné a lesklé odtiene, ako aj jemné a hlboké farby lakov.

Pruhovanú manikúru predstavuje veľké množstvo myšlienok a trendov.Nebudeme sa ponoriť do konkrétnej pruhovanej manikúry, ale ukážeme vám najkrajšiu manikúru s pruhmi na fotografických príkladoch.

Krásna pruhovaná manikúra - módny trend 2019-2020: preskúmanie fotografie

) )